Loading...
home-baner
  • Colour:  white-gold
  • Material:  glass
  • Shape:  bird
  • Size:  18cm x 10cm

Aby zaproponować Państwu  wyjątkowe, niepowtarzalne bombki choinkowe sklep internetowy Exarte dokonuje naprawdę ogromnych starań.

Już od wczesnej wiosny pracujemy nad nowymi kolekcjami, projektami, wyborem asortymentów. I dbamy o to, aby nasze ozdoby wykonywane były przez uzdolnionych i doświadczonych, samych  najlepszych specjalistów. To naprawdę jedyny sposób, żeby przygotować ofertę, w której można zaproponować tak unikatowe szklane bombki choinkowe.

 

Z pewnością  do bardzo wyjątkowych ozdób należą nasze bombki figurki - pawie, nie bez powodu odwołujące się w nazwie do królewskości. Te wspaniałe szklane ptaki z pięknymi rozpostartymi ogonami zachwycają swym majestatycznym kształtem oraz wyszukaną dekoracją. Drobiazgowe ornamenty na białym tle zostały wykonana złotą farbą, złotym brokatem oraz przezroczystymi kuleczkami. W dekoracji dominują wspaniale błyszczące kryształki oraz tęczowo mieniące się kamyki. W bardzo oryginalny sposób zostały też przyozdobione same krawędzie pawiego ogona - znajdują się tu prawdziwe białe piórka. Dodają one lekkości dekoracji bombki i sprawiają, że całość jest pełna gracji i uroku.

price
31,46 EUR
/pcs.
Availability:
Product unavaible